Tanulmányi, kulturális tevékenység- Tutanhamon kiállítás

Nagyon vártam a kirándulást. A hosszú úton jól eltöltöttük az időt. Rengeteg érdekes szobor, tárgy, festmény volt ott. Nagyon tetszett az egész hangulata és nagyon lekötötte a figyelmemet. Hihetetlen, hogy milyen nagy értékűek a kiállított tárgyak, abban az időben mennyi aranyat és ékszert használtak. Mi mindent temettek a halottak mellé! Ahogy az idegenvezető beszélt az ásatásokról, arról hogy mennyi munka volt abban, hogy ezeket a tárgyakat ma meg lehessen nézni, nagyon érdekes volt. Nehéz, fáradságos lehet a régészek munkája. De ezek mellett nagyon jó volt a hangulat. Mikor az évfolyamtársamon mutatták be azt hogy hogyan mumifikáltak , rengeteget nevettünk rajta. Nekem nagyon tetszett az egész és nagyon jól éreztem magam. Sok képet készítettem, amit odahaza megmutattam. Azóta egyre jobban érdekelnek a fáraók koráról szóló történetek.A Tutanhamon kiállítás volt a kedvencem.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support