6. személyes találkozó – 2. nap

A második napon a Pokol Csárda különtermében találkoztunk vendégeinkkel. Az előadások meghallgatásával kezdődött a program. Ezután csoportonként totót töltöttek ki a gyerekek. Tesztelhették megszerzett tudásukat, felfrissíthették emlékeiket. Iskolánk diákjai közös daltanulásra hívták vendégeinket hangulatos zongorakíséret mellett. A legjobban teljesítő csapatok jutalmul, a gyengébbek pedig vígasztalásul csokoládét kaptak.

A hazautazás előtt a felsőzsolcai Görög katolikus templomot tekintettük meg. Gulybán Tibor parókus-esperes bemutatta a templomot, elmondta a templom történetét. A közös ima után megköszöntük az Esperes Úrnak, hogy láthattuk a felsőzsolcai Görög katolikus templomot. A tartalmas nap után elköszöntünk egymástól.

Sok szép közös élményben volt részünk, amire mindig szeretettel gondolunk majd vissza.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support