6. személyes találkozó – 2. nap

A második napon a Pokol Csárda különtermében találkoztunk vendégeinkkel. Az előadások meghallgatásával kezdődött a program. Ezután csoportonként totót töltöttek ki a gyerekek. Tesztelhették megszerzett tudásukat, felfrissíthették emlékeiket. Iskolánk diákjai közös daltanulásra hívták vendégeinket hangulatos zongorakíséret mellett. A legjobban teljesítő csapatok jutalmul, a gyengébbek pedig vígasztalásul csokoládét kaptak.

A hazautazás előtt a felsőzsolcai Görög katolikus templomot tekintettük meg. Gulybán Tibor parókus-esperes bemutatta a templomot, elmondta a templom történetét. A közös ima után megköszöntük az Esperes Úrnak, hogy láthattuk a felsőzsolcai Görög katolikus templomot. A tartalmas nap után elköszöntünk egymástól.

Sok szép közös élményben volt részünk, amire mindig szeretettel gondolunk majd vissza.