Kapcsolatfelvétel a két intézmény pedagógusai között – Sárospatak

A második kapcsolatfelvételnél már jó ismerősként találkoztunk, hiszen a közben eltelt időszak alatt is sokat beszéltünk és egyeztettünk telefonon, ill a levélváltásokban segítettük egymás munkáját az előkészületekben. Fontos volt számunkra, hogy a programban részt vevő pedagógusok iskolájuk jellegének, arculatának megfelelő programot állítsanak össze, ahol a gyermekek jól érzik magukat, játékosan tanulnak és hasznosan töltik a szabadidőjüket. A közös találkozón már konkretizáltuk a hosszú-, közép- és rövidtávú terveinket, felelősök megjelölésével is. Úgy állítottuk össze az előadások témáit, kulturális és sporttevékenységeinket, hogy személyre szabottak legyenek, mindenki egyéniségének, szakmai hozzáértésének megfelelő legyen. Fontos, hogy a gyerekek, pedagógusok egyformán jól érezzék magukat a projekt ideje alatt, hiszen csak akkor tudunk hitelesen együttműködni. Örültünk a közös találkozásoknak, a termékeny munkának és a közös tapasztalatcserének is egyben. Bízunk abban, hogy ilyen sikeres, eredményes lesz a közösen eltöltött idő a pályázat alatt.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support