2019.07.04. közös tábor befejezése

Az utolsó délelőttön egy röplabda-rangadót terveztünk a kemping területén. 4 csapatot alakítottak a gyerekek, vegyesen: ezt kitételként döntöttük el azzal a céllal, hogy a mezőkövesdi és az adácsi gyerekek közös csoportokban játsszanak. A többiek szurkoltak a pálya szélén. Két fordulóból állt a rangadó. A két forduló győztes csapata játszott egymással, és a győztes csapat jégkrém-díjban részesült. A nagy kánikulában még egy utolsó nagy fürdés is belefért ebéd előtt a programba. Sajnos véget ért a 4 napos, élményekkel teli tábor. Ebéd után összepakoltunk, és leültünk egy értékelő beszélgetésre. Elmondhatta mindenki, mi volt számára a legnagyobb élméy a 4 nap alatt. Megoszlottak a vélemények , de egyben mindenki egyetértett: a Tisza-tó kedvenc hely lett az üdülés szempontjából, mindenki jól érezte magát. Azzal búcsúztunk el, hogy hamarosan találkozik a két iskola, ha nem is táborban, de személyes találkozón

.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support